Obavijest učenicima
Autor: Nikola Bernvald, 29. 11. 2011.

Poštovani učenici!

Uskoro će vrijeme Adventa, sve razrede pozivam da sa svojim razrednikom prihvate kumstvo za jedno afričko dijete te prikupi 100 eura, čime ćete omogućiti školovanje i prehranu jednog djeteta za godinu dana.

Vjerujem da ćemo i ove godine zajedno podržati školovanje i radost 30 mladića i djevojčica iz Afrike na čemu vam iskrena hvala.

Doniranje je radost, za one koje  smo darivali, ali još veća radost za one koji to radosno darivaju.

Na Nastavničkom vijeću održanom 23. studenoga 2011.g., raspravljalo se o mjerama koje treba poduzeti da bi se poštivala pravila kućnog reda.

Ističemo važnost poštivanja sljedećeg:

• Pušenje na ulazu u školu Zakonom je zabranjeno (pušiti se može ispod nadstrešnice)
  • Otpatke u učionicama te hodnicima, holovima i vanjskim prostorima bacati u koševe za smeće
  • Sjedenje i ležanje po hodnicima i holovima škole nije primjereno
  • Hodanjem  stubištem i hodnicima dužni ste koristiti desnu stranu
  • Sredina hodnika mora biti slobodna za prolaz nastavnika i drugog osoblja
  • Dežuranje u prizemlju mora biti savjesno i odgovorno obavljeno. U prostoru gdje dežura učenik nitko ne smije ostavljati jakne, obuću ili nalaziti se osobno
  • Svaku nepoznatu osobu evidentirati i upisati njene podatke, vrijeme ulaska i izlaska, kod koga se obavlja posjet
  • Ulaženje u razrede kada se odvija nastavni proces; strogo se zabranjuje
  • Ulazak u zbornicu i nošenje imenika učenicima nije dopušteno.

Detaljnije obavijesti dobit ćete od svojih razrednika

Nepoštivanjem pravila osobno preuzimate odgovornost koja će imati za posljedice izricanje odgojne mjere.

Poštovani mladići i djevojke, sve ovo što smo gore istakli, sve nas obvezuje i svima nama omogućuje kvalitetniji rad i urednije prostore.

Njegujmo rad, odgovornost i kvalitetnu komunikaciju, to će našu školu učiniti prepoznatljivom, a nas sve ponosnijim.

Ravnateljica:

Janja Brekalo, prof