Školski list - Tehničar
Autor: Jadranka Junačko, 30. 4. 2009.

Dragi naši tehničari,
evo nas opet k vama! U rukama držite dvanaesti broj Tehničara koji je većim dijelom posvećen proslavi šezdesete obljetnice rada drage nam škole. Da, dobro ste pročitali – Tehnička škola proslavila je 60 godina rada! Puno je to, zar ne? Obrazovala je i ispratila ova škola mnoge generacije, a brojne tek dolaze.  Središnja  je proslava, kako joj i ime reče, bila svečana. Svečana akademija održana je u KKD „IBM“, naravno, naši novinari bili su tamo.  Osim ove velike obljetnice i događaja koji su bili vezani uz nju, popratili smo i druge susrete,  natjecanja i  priče iz školskoga života koje vam donosimo na sljedećim stranicama.
Kao i prošle, i ove smo godine ponovno sami izradili časopis, od tekstova i fotografija do prijeloma.  Zahvalni smo našim novinarima, fotografima, crtačima (i ostalima!) na odličnoj suradnji, a rado izdvajamo dragog nam Filipa koji je posao prijeloma (opet) odradio samostalno.
Sada možete okrenuti stranicu i krenuti s istraživanjem školskog lista.
Vjerujemo da ćete uživati čitajući naš školski list.
Urednica,
Heladija Ćurić, 3. F