MJESEC BORBE PROTIV OVISNOSTI
Autor: Marija Kristić, 26. 11. 2013.

Savjet mladih brodsko - posavske županije u suradnji s Zavodom za javno zdravstvo, 21. 11. 2013. god s početkom u 13h u amfiteatru SŠ Matije Antuna Reljkovića, organizirao je  predavanje pod nazivom " Ovisnost o internetu- cyberbulling" u sklopu mjeseca borbe protiv ovisnosti. Predavanju su prisustvovali predstavnici trećih razreda (3.A Ingo Bivindžić, Hrvoje Šarić, 3.C Bruno Pranjić, Stipe Manjić, 3.D Petar Šarac, Bruno Jurčić, 3.E Tadijana Pranjić, Ana Opačak, 3.F Sara Čaldarević, Katarina Vodeničar, 3.G Mateja Tomić) u pratnji prof. Igora Bjelobabića i pedagoginje Ane Zovko. Učenici koji su prisustvovali predavanju trebaju informacije o cyberbullingu prenijeti ostalim učenicima iz svojih razreda.