Kviz "JA ODLUČUJEM"
Autor: Maja Maratović, 3. 12. 2013.

Prigodnim kvizom "JA ODLUČUJEM" naša škola obilježila je Mjesec borbe protiv ovisnosti. Kviz se održao 26. studenog u holu škole.

U kvizu su sudjelovali učenici Antonija Mitrović (4. G), Ivana Vugec (1. E),Tadijana Pranjić, Ana Opačak i Antonija Blažević učenice 3. E razreda pod vodstvom voditeljice Zrinke Pehar.

Kvizom smo htjeli skrenuti pažnju sa loših stvari koje su prisutne i koje predstavljaju problem cijele zajednice. Naš se kviz želio baviti samo dobrim stvarima, te poticati i stvarati svijest da smo mi ti koji na kraju odlučujemo u kojem smjeru želimo krenuti. Izbor je veliki samo treba odabrati i prepoznati  stvari koje te  čine sretnim.

Povodom Mjeseca Borbe protiv ovisnosti koji se obilježava od 15. 11 do 15.12, naša škola se predstavila sa svojim uratkom, plakatom i prezentacijom na predstavljanju učeničkih radova  29. prosinca 2013.  u organizaciji Crvenog Križa.

Ovogodišnji moto mjeseca borbe protiv ovisnosti bio je “JA ODLUČUJEM“, taj moto vodio je i naše učenike. Kvizom smo ukazali na ljude koji su pronašli to što ih usrećuje i čini boljim ljudima.

Sudjelovali su učenici 1. E (Ivana Vuge ), 2. G (Ivana Uljatovski, Kruno Miletić i Nikola Jurišić, Anamaria Ilić), te voditeljica kviza  4. G ( Antonija Mitrović).

Učenici su prikazali veliku kreativnost, te su uz pomoć voditeljice Zrinke Pehar uspjeli prikazati pravi program. Predstavili su školu koja sa svojim učenicima radi na preventivnom programu borbe protiv ovisnosti.