Suze moje duše
Autor: Jadranka Junačko, 29. 4. 2009.

Krešimir Šimić, bivši učenik Tehničke škole izdao je svoju prvu knjigu pod nazivom „ Suze moje duše“.

Promocija Krešimirove  knjige bila je 14. ožujka 2009. Zbirka nosi naziv „Suze moje duše“, a sadrži 15 kratkih priča te 23 pjesme. Uz  Krešimira, zbirku su predstavili i pukovnik Damir Vinković, zatim predsjednica Zajednice udruga udovica hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata Nedjeljka Balog, a Krešimirove tekstove čitao je glumac i profesor na Odsjeku glume zagrebačke Akademije dramske umjetnosti Joško Ševo.

Krešimir je knjigu posvetio svom pokojnom ocu i stricu, hrvatskim braniteljima, generalima, ali i svima koji su doživjeli i prošli kroz Domovinski rat. Sam kaže da je čitateljima  poklonio intimu svoje duše, sve svoje osjećaje i sve svoje boli koje godinama trgaju njegovo srce. Sav prihod od prodaje knjige Krešimir će darovati u humanitarne svrhe.

Krešo, ponosimo se tobom i nestrpljivo očekujemo drugu knjigu!